WEEK 3 UK 2021/2022 24-Jul-2021
 
# Pools Coupon Fixtures Result Status
1 Arbroath         Kelty Hearts    
2 Ayr Utd.         Falkirk    
3 Dundee         Forfar    
4 Dunfermline         Stenhsemuir    
5 East Fife         Elgin    
6 Hamilton         Albion R.    
7 Heart         Inverness   Sunday
8 Kilmarnock         Stranraer    
9 Livingston         Cowdenbeath    
10 Morton         Clyde    
11 Motherwell         Annan    
12 Queen O'Sth         Airdrie    
13 Raith         Alloa    
14 Ross County         Montrose    
15 Stirling A.         Peterhead    
16 St Mirren         Partick   Sunday
 
17 Anderlecht         Union St-Gilloise   Sunday
18 Beerschot         Cercle Brugge   LKO
19 Club Brugge         Eupen   Sunday
20 Kortrijk         RFC Seraing   LKO
21 KV Mechelen         Antwerp   Sunday
22 OH Leuven         Waregem   LKO
23 Oostende         Charleroi   LKO
24 St. Truiden         Gent   Sunday
 
25 Grasshoppers         Basel   Sunday
26 Lausanne         St Gallen   LKO
27 Lugano         FC Zuerich   Sunday
28 Luzern         Young Boys   LKO
29 Sion         Servette   Sunday
 
30 CSKA Moscow         FC Ufa   Sunday
31 Khimki         Zenit   LKO
32 Krylya S.         Akhmat G.   Sunday
33 Lokomotiv M.         Arsenal T.   LKO
34 Rubin K.         Sp Moscow   LKO
35 Ural S.R         FC Krasnodar   Sunday
 
36 Aalborg         Midtjylland   LKO
37 Brondby         Viborg   Sunday
38 FC Copenhagen         Silkeborg   Sunday
39 Nordsjaelland         Aarhus   Sunday
40 Randers         Odense   Sunday
41 Sonderjyske         Vejle B.   Monday
 
42 Hacken         Elfsborg   Sunday
43 Hammarby         Norrkoping   Sunday
44 Kalmar         Djurgaarden   Sunday
45 Mjallby         Malmo   EKO
46 Orebro         AIK   Monday
47 Ostersund         Halmstad   Monday
48 Sirius         Degerfors   LKO
49 Varbergs         IFK Gothenburg   Monday
WEEK 2 AUSSIE 202117-Jul-2021
 
# Pools Coupon Fixtures Result Status
1 Albion R.         Edinburgh C.    
2 Alloa         Livingston    
3 Brora R.         Forfar    
4 Clyde         Kilmarnock    
5 Cowdenbeath         Brechin    
6 Dundee Utd.         Arbroath    
7 Dunfermline         Dumbarton    
8 Falkirk         Hamilton    
9 Inverness         Stirling A.    
10 Kelty Hearts         East Fife    
11 Motherwell         Queen O'Sth    
12 Peterhead         C. Rangers    
13 Queens Pk         Airdrie    
14 Ross County         Dundee    
15 Stenhsemuir         Partick    
16 Stranraer         E. Kilbride    
 
17 Aarhus         Brondby   Sunday
18 FC Copenhagen         Aalborg   Sunday
19 Nordsjaelland         Viborg   Sunday
20 Silkeborg         Sonderjyske   Monday
21 Vejle B.         Randers   Sunday
 
22 AIK         Kalmar   Sunday
23 Degerfors         Malmo   EKO
24 Djurgaarden         Sirius   Monday
25 Elfsborg         Ostersund   LKO
26 Halmstad         Varbergs   Monday
27 IFK Gothenburg         Mjallby   Sunday
28 Norrkoping         Hacken   Sunday
29 Orebro         Hammarby   Sunday
 
30 Brann         Mjoendalen   Sunday
31 Haugesund         Valerenga   Sunday
32 Kristiansund         Sandefjord   Sunday
33 Lillestrom         Molde   Sunday
34 Odd Grenland         Viking   LKO
35 Sarpsborg 08         Bodoe/Glimt   LKO
36 Stromsgodset         Stabaek   Sunday
37 Tromso         Rosenborg   Sunday
 
38 Atlanta U.         New England   LKO
39 Colorado R.         SJ Earthquakes   Sunday
40 Columbus C.         NY City   Sunday
41 Los Angeles         Real Salt Lake   Sunday
42 Minnesota U.         Seattle   Sunday
43 Montreal I.         FC Cincinnati   Sunday
44 Nashville SC         Chicago F.   Sunday
45 NY Red Bulls         Inter Miami   Sunday
46 Philadelphia U.         DC United   Sunday
47 Portland T.         FC Dallas   Sunday
48 Toronto         Orlando C.   Sunday
49 Vancouver W.         LA Galaxy   Sunday
Page 1 of 51
Copyright © 2012 - 2021 www.preciousdraws.com All Rights Reserved.